KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103145
nr 1410 3145
Lasse Sarri. Signerad, daterad 95. Olja på duk, 73x60cm, yttermått inklusive ram: 75x61,5cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:24:27
100 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)